Szkolenia dla kierowców i nie tylko

GSszkolenia to dostawca usług szkoleniowych dla kierowców oraz pracowników branży budowlanej i przemysłowej. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, których celem jest zwiększanie kompetencji zawodowych pracownika poprzez zdobywanie praktycznych umiejętności i uprawnień w zakresie nauki jazdy – od kursu prawa jazdy kat. A, do kursu prawa jazdy kat. D – zdobywania przez kierowców kwalifikacji dodatkowych, a także kursów obsługi wózków widłowych, urządzeń dźwigowych typu HDS, kursu spawania oraz szkoleń elektroenergetycznych.

Jako szkoła jazdy wykraczamy poza standardowe oczekiwania Naszych Klientów zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie szkolenia – od szkoleń okresowych kierowców, po kursy uzupełniające i kursy na przewóz rzeczy. Naszym atutem są współpracujący z GSszkolenia specjaliści, którzy dzielą się z kursantami swoją wiedzą i doświadczeniem, wzbogacając tym samym zakres szkolenia o aspekt praktyczny.

Nauka jazdy dla przyszłych kierowców i szkolenia doskonalące dla zawodowców

GSszkolenia to marka o ugruntowanej pozycji na warszawskim rynku usług szkoleniowych. Nasza szkoła jazdy od lat oferuje szkolenia z zakresu nauki jazdy dla przyszłych kierowców oraz kursy specjalistyczne dla kierowców zawodowych. Z naszą pomocą uzyskacie Państwo prawo jazdy dowolnej kategorii – uprawnienie poparte wielogodzinną praktyką oraz wykładami teoretycznymi prowadzonymi przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Starając się zapewnić Naszym Kursantom kompleksową obsługę w zakresie przygotowania do egzaminu państwowego na prawo jazdy wybranej kategorii obok zajęć praktycznych i wykładów teoretycznych oferujemy również obsługę lekarską. Współpracujemy ze specjalistami przeprowadzającymi badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych oraz kandydatów na kierowcę kat. C, C+E i D, jak również standardowe badania lekarskie kierowców i kandydatów na kierowców zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kursantom, którzy mimo pozytywnie ukończonego kursu nie czują się pewnie za kierownicą oferujemy możliwość skorzystania z dodatkowych jazd, podczas których instruktor skupia się na problematycznych manewrach i szczególnie stresujących sytuacjach drogowych, tym samym jeszcze lepiej przygotowując Państwa do egzaminu.

Szkolenia dla kierowców Warszawa

Siedzibą szkoły jazdy GSszkolenia są Marki pod Warszawą. Z naszej oferty szkoleniowej korzystają zarówno potencjalni, jak i zawodowi kierowcy z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. W zależności od potrzeb kursanta zajęcia praktyczne możemy odbywać poruszając się po drogach w miejscowościach Marki, Ząbki, mieście Warszawa lub innych sąsiadujących miejscowościach. Każdorazowo przebieg szkolenia na prawo jazdy dostosowujemy do umiejętności oraz potrzeb kursanta zapewniając fachowe wparcie na każdym etapie kursu i szkolenia. Zapraszamy do współpracy z liderem lokalnego rynku w zakresie prowadzenia kursów jazdy oraz specjalistycznych szkoleń dla kierowców.