ul. Fabryczna 110, Marki +48 570 290 260 biuro@gsszkolenia.pl

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW

Kurs prawa jazdy kat. A

Prawo jazdy kat A Warszawa i okolice

Yamaha MT 07

Identyczna jak na egzaminie Państwowym

Kurs prawa jazdy kat A przeznaczona jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia motocykla oraz motocykla z przyczepą o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg. Warunki niezbędne do uczestnictwa w szkoleniu:
  • ukończone 24 lata, jeżeli nie posiadasz min 2 lata uprawnienia kategorii A2,
  • ukończone 20 lat, jeżeli posiadasz min 2 lata uprawnienia kategorii A2,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem – potwierdzony orzeczeniem lekarskim.
Kurs prawa jazdy kat A obejmuje 30 godzin teorii oraz 20 godzin praktyki.

Kurs na prawo jazdy kategorii A obejmuje:

  • 30 godzin zajęć teoretycznych - polegających na zapoznaniu uczestnika szkolenia z ogólnymi przepisami ruchu drogowego wynikających z kodeksu ruchu drogowego,
  • 20 godzin zajęć praktycznych - odbywających się na placu manewrowym jak i również w ruchu drogowym. Szkolenie praktyczne kładzie szczególny nacisk na doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdu zgodnie z programem szkolenia.
Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez wysoce wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Wykładowcy z bogatym doświadczeniem rzetelnie przygotują Cię do egzaminu. Godziny szkoleń są elastycznie dostosowane do potrzeb oraz planu dnia kursanta.
Miejsce szkolenia teoretycznego na prawo jazdy kat. A:
GSszkolenia ul. Fabryczna 110 05-270 Marki
Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń. Kurs na prawo jazdy kat. A Warszawa oraz nauka jazdy, szkolenia kat A realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

Sprawdź nasz cennik

Masz pytania?