prawo jazdy kat c warszawa

Kurs prawa jazdy kat C+E

Kurs na prawo jazdy kategorii C+E przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia prowadzenia pojazdów ciężarowych z przyczepą. Ta kategoria prawa jazdy pomaga znacząco podnieść kwalifikacje zawodowe.

Warunki niezbędne do uczestnictwa w szkoleniu:

 • 21 lat – można rozpocząć szkolenie trzy miesiące wcześniej (lub 18 lat jeśli kursant posiada ukończony kurs kwalifikacji wstępnej),
 • posiadanie prawa jazdy kat. C
 • uzyskanie orzeczenia psychologicznego o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów ciężarowych,
 • uzyskanie profilu kursanta w wydziale komunikacji.

Kurs obejmuje 25 godzin zajęć praktycznych.

 

Prawo jazdy kat C+E

Prawo jazdy kat C+E uprawnia kierowcę do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t łącznie z przyczepą. Dlatego też często określa się je mianem prawa jazdy na ciężarówkę. Posiadacz prawa jazdy kategorii B oraz C+E automatycznie nabywa uprawnienia B+E. Osoba, która chce rozpocząć kurs prawa jazdy kat. C+E musi posiadać prawo jazdy kat. C

Szkoła Jazdy GSszkolenia oferuje kurs prawa jazdy kat. C+E. Ofertę szkoleniową w tym zakresie kierujemy przede wszystkim do kierowców posiadających prawo jazdy na ciężarówkę, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe poprzez poszerzenie uprawnień do kierowania pojazdem włącznie z przyczepą (prawo jazdy kat. C uprawnia do kierowania pojazdem o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t bez przyczepy lub z tzw. przyczepą lekką).

Jakie dokument potrzebuję, żeby rozpocząć kurs prawa jazdy?

Aby rozpocząć kurs prawa jazdy kategorii C+E kandydat na kierowcę musi posiadać numer PKK (Profil Kandydata na Kierowcę). Jest to szczególnie ważne w przypadku osób posiadających uprawnienia kat. C uzyskane przed wdrożeniem numerów PKK. W celu uzyskania numeru kandydat na kierowcę kat. C+E musi się udać do właściwego ze względu na miejsce zamieszkania urzędu miasta lub starostwa i w wydziale komunikacji złożyć następujące dokumenty:

 • dokument tożsamości,
 • kolorową fotografię o wymiarze 35 x 45 mm,
 • orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem, wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców,
 • kserokopia prawa jazdy (w przypadku, gdy wnioskodawca posiada prawo jazdy),
 • orzeczenie psychologiczne stwierdzające brak przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

Kurs na prawo jazdy kategorii C+E obejmuje:

 • 25 godzin zajęć praktycznych – zajęcia na placu manewrowym oraz na trasie – nakierowane na doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdu i rzetelne przygotowanie do egzaminu.

Zajęcia praktyczne prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez wysoce wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Instruktorzy z bogatym doświadczeniem rzetelnie przygotują Cie do egzaminu. Godziny szkoleń są elastycznie dostosowane do potrzeb oraz planu dnia kursanta, dzięki czemu z naszej oferty szkoleniowej mogą skorzystać zarówno kandydaci na kierowców zawodowych, jak i kierowcy czynni zawodowo.

Szkolenie prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb kursanta. To pozwala nam na fachowe i efektywne szkolenie kierowców niezależnie od ich wcześniejszych umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.

Egzamin państwowy na prawo jazdy kategorii C+E obejmuje:

 • Część praktyczną – składającą się z zadań na placu manewrowym oraz jazdy w ruchu drogowym.

Kurs kwalifikacji wstępnej

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kierowców podnoszących kwalifikacje zawodowe obok standardowego kursu prawa jazdy kat. C+E oferujemy możliwość skorzystania z kursu kwalifikacji wstępnej. Z oferty kursu kwalifikacji wstępnej mogą skorzystać zarówno kierowcy posiadający prawo jazdy kategorii C i uczestniczący w kursie na kategorię C+E, jak i kierowcy już posiadający uprawnienia do kierowania pojazdem o dopuszczanej masie całkowitej przekraczającej 3,5t łącznie z przyczepą.

Miejsce szkolenia :
GSszkolenia
ul. Fabryczna 110
05-270 Marki

Prawo jazdy kat C+E - cena

Cena kursu prawa jazdy jest uzależniona od kategorii uprawnienia. Kurs prawa jazdy kategorii C+E to koszt rzędu 2500 złotych. Cena kursu obejmuje przygotowanie praktyczne pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń.

Kurs na prawo jazdy oraz nauka jazdy, szkolenia kat C+E realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

Kursy prawa jazdy i szkoleń zawodowych kierowców

Kliknij w szkolenie aby przenieść się na docelową stronę i zobaczyć szczegóły.
Rodzaj szkoleniaKategoriaCena zł./szkolenie   
Prawo jazdyA - motocykle1900 zł/1000 zł
Prawo jazdyB - osobowe2500 zł
Prawo jazdyB+E - osobowe + przyczepy1500 zł
Prawo jazdyC - ciężarowe2000zł/3000zł
Prawo jazdyD - autobusy3600 zł/5400zł
Prawo jazdyCE - przyczepy2500 zł
Szkolenia kierowców zawodowychszkolenie okresowe500
Szkolenia kierowców zawodowychkwalifikacja wstępna3300
Szkolenia kierowców zawodowychkwalifikacja wstępna przyspieszona2200
Szkolenia kierowców zawodowychkwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona1000

Zapisy telefoniczne non stop

W celu zapisania się na wybrane przez Ciebie szkolenie - wypełni formularz. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Naszą ofertę

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości