kurs na wózki widłowe warszawa

Wózki jezdniowe z napędem silnikowym

Szkolenia na wózki widłowe podnośnikowe II WJO

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje na terenie zakładu produkcyjnego, magazynu czy w przedsiębiorstwie rolnym czy budowlanym. W szkoleniu mogą brać udział ludzie młodzi z małym doświadczeniem jak i kierowcy czy pracownicy magazynowi z doświadczeniem.

Aby wziąć udział w szkoleniu:

  • należy przedstawić dokument tożsamości poświadczający pełnoletniość,
  • stosowne zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na tego typu sprzęcie,
  • minimum podstawowe wykształcenie uczestnika
 

Kurs na wózki widłowe to profesjonalnie przygotowane szkolenie teoretyczne i praktyczne, w ramach którego przygotowujemy przyszłych operatorów wózków widłowych do sprawnej i bezpiecznej realizacji zadań w określonych środowiskach pracy.

Praca z wózkiem widłowym wymaga od operatora posiadania uprawnień. Uprawnienia te operator wózka widłowego nabywa wraz z ukończeniem kursu. Kurs na wózki widłowe jest szkoleniem trwającym od kilku dni do tygodnia. Minimalny czas trwania kursu to 35 godzin, w ramach których przyszły operator wózka widłowego odbywa szkolenie teoretyczne i praktyczne.

Kurs na wózek widłowy – Warszawa i okolice

Nasz ośrodek szkoleniowy specjalizuje się w realizowaniu kursów kwalifikacyjnych dla kierowców oraz operatorów maszyn i urządzeń. Od lat z sukcesami przeprowadzamy kursy na wózek widłowy, jak również kursy HDS dla operatorów oraz szkolenia na uprawnienia na zwyżki.

Kurs na wózki widłowe obejmuje zajęcia teoretyczne z zakresu podstawowej wiedzy na temat wózków. Do zagadnień należą:

  • typy stosowanych wózków jezdniowych
  • budowa wózków jezdniowych podnośnikowych,
  • czynności operatora przed rozpoczęciem, w trakcie oraz po zakończeniu pracy
  • wiadomości z zakresu ładunkoznastwa
  • BHP
  • Wymiana butli
  • Zajęcia praktyczne

Część teoretyczna jest rozszerzona o zajęcia praktyczne na profesjonalnym sprzęcie pozwalającym w sposób czynny opanować umiejętności sterowania zarówno samym pojazdem, jak i odpowiednimi akcesoriami roboczymi. Zajęcia praktyczne odbywają się po indywidualnym uzgodnieniu z instruktorem.

W trakcie zajęć praktycznych zwracamy szczególną uwagę na zakres zdobywanych przez operatora umiejętności. Zależny nam na tym, żeby były to umiejętność rzeczywiście przydatne w środowisku pracy, a jednocześnie operator nawykowo przestrzegał zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu osoby, które szkolimy sprawnie i bezpiecznie realizują powierzane im zadania niezależnie od warunków w środowisku pracy.

Kurs na wózki widłowe

Zajęcia teoretyczne w ramach oferowanego kursu przeprowadzamy w siedzibie naszego ośrodka szkoleniowego. Zajęcia  praktyczne realizujemy w wybranych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa oraz w sąsiednich miejscowościach. Kursant ma możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla siebie lokalizacji zajęć praktycznych.

Miejsce szkolenia teoretycznego:
GSszkolenia
ul. Fabryczna 110
05-270 Marki

Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń.

Szkolenia na wózki widłowe podnośnikowe II WJO realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

W celu zapisania się na wybrane przez Ciebie szkolenie - wypełni formularz. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Naszą ofertę

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości