psychotechnika warszawa

Badanie psychotechniczne

Badania psychologiczne kierowców

Zgodnie z obowiązującymi przepisami  kierowca zawodowy lub kandydat na kierowcę kat. C, C+E, D zobowiązany jest do przedłożenia orzeczenia psychologicznego,  stwierdzającego brak przeciwwskazań do kierowania pojazdami.

 

Szkoła Jazdy GSszkolenia współpracuje z psychologiem transportu specjalizującym się w przeprowadzaniu badań psychologicznych kierowców. W myśl ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. (Dz. U. z 2017 poz. 978, 2418, z 2018 r. poz. 138, 650, 728) badania psychotechniczne są obowiązkowe dla pracowników zatrudnionych na etacie kierowcy. Obowiązkowi regularnego poddawania się badaniom psychotechnicznym podlegają również pracownicy zatrudnieni na innych stanowiskach, którzy w swojej pracy wykorzystują samochód służbowy lub samochód prywatny do celów służbowych (Ustawa z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy.) Badania psychotechniczne kończą się orzeczeniem psychologicznym, które jest ważne przez okres maksymalnie 5 lat od daty wykonania badania.

Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców przeprowadzamy w siedzibie Szkoły Jazdy GSszkolenia (Marki pod Warszawą). W zależności od specyfiki szkolenia kierowców badaniu można poddać się także bezpośrednio przed zapisem na dany kurs prawa jazdy lub szkolenie zawodowe.

Psychotechnika i badania psychologiczne dla kierowców

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa badaniu pychotechnicznemu muszą się poddawać wszyscy zawodowi kierowcy. Dotyczy to zarówno dostawców i kurierów, jak i kierowców pojazdów uprzywilejowanych oraz osoby samozatrudnione wykonujące działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego.

W naszej Szkole Jazdy i Ośrodku Doskonalenia Kierowców oferujemy badania psychologiczne i testy psychotechniczne. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do:

  • kierowców zawodowych wykonujących przewóz rzeczy lub osób,
  • kandydatów na kierowców zawodowych ubiegających się o prawo jazdy kategorii C/C+E, D/D+E,
  • osób ubiegających się o ponowne wydanie prawa jazdy,
  • kierowców skierowanych przez policję z powodu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu / środków odurzających, spowodowania kolizji drogowej lub wypadku,
  • kierowców kierujących pojazdami uprzywilejowanymi,
  • kandydatów na instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy,
  • instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy.

Badania psychologiczne i psychotechnika – Warszawa i okolice

Siedzibą naszego ośrodka są Marki pod Warszawą. Ofertę badań psychologicznych i psychotechnicznych kierujemy do wszystkich kierowców z okolicy. Przede wszystkim z terenu miasta Warszawa oraz miejscowości, takich jak Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek. Zapewniamy elastyczne terminy badań i przyjazną atmosferę podczas badania. Badania przeprowadza wykwalifikowany specjalista z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje ich bezproblemowy i sprawny przebieg.

W celu zapisania się na wybrane przez Ciebie szkolenie - wypełni formularz. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Naszą ofertę

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości