ul. Fabryczna 110, Marki +48 570 290 260 biuro@gsszkolenia.pl

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW

Wózki widłowe

Kursy na wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane (I WJO oraz II WJO)

Kursy przeznaczone są dla osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje na terenie zakładu produkcyjnego, magazynu czy w przedsiębiorstwie rolnym czy budowlanym. W szkoleniu mogą brać udział ludzie młodzi z małym doświadczeniem jak i kierowcy czy pracownicy magazynowi z doświadczeniem.

Aby wziąć udział w szkoleniu:

 • należy przedstawić dokument tożsamości poświadczający pełnoletniość,
 • stosowne zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na tego typu sprzęcie,
 • minimum podstawowe wykształcenie uczestnika.

Szkolenia na wózki widłowe podnośnikowe I WJO


Kurs I WJO obejmuje zajęcia teoretyczne z zakresu podstawowej wiedzy na temat ładowarek. Do zagadnień należą:
 • wiadomości ogólne na temat wózków jezdniowych ze zmiennym wysięgnikiem,
 • rodzaje osprzętu, a także sposoby jego wymiany,
 • bezpieczną eksploatację sprzętu,
 • budowa i zasady obsługi urządzeń,
 • zasady BHP i dokumentację techniczną
 • możliwości ładowarek teleskopowych i podstawy obsługi osprzętu.
Część teoretyczna jest rozszerzona o zajęcia praktyczne na profesjonalnym sprzęcie pozwalającym w sposób czynny opanować umiejętności sterowania zarówno samym pojazdem, jak i odpowiednimi akcesoriami roboczymi. Zajęcia praktyczne odbywają się po indywidualnym uzgodnieniu z instruktorem. Miejsce szkolenia teoretycznego: GSszkolenia ul. Fabryczna 110 05-270 Marki Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń. Szkolenia na wózki widłowe podnośnikowe specjalizowane I WJO realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

Szkolenia na wózki widłowe podnośnikowe II WJO


Kurs na wózki widłowe to profesjonalnie przygotowane szkolenie teoretyczne i praktyczne, w ramach którego przygotowujemy przyszłych operatorów wózków widłowych do sprawnej i bezpiecznej realizacji zadań w określonych środowiskach pracy. Praca z wózkiem widłowym wymaga od operatora posiadania uprawnień. Uprawnienia te operator wózka widłowego nabywa wraz z ukończeniem kursu. Kurs na wózki widłowe jest szkoleniem trwającym od kilku dni do tygodnia. Minimalny czas trwania kursu to 35 godzin, w ramach których przyszły operator wózka widłowego odbywa szkolenie teoretyczne i praktyczne.

Kurs na wózek widłowy – Warszawa i okolice


Nasz ośrodek szkoleniowy specjalizuje się w realizowaniu kursów kwalifikacyjnych dla kierowców oraz operatorów maszyn i urządzeń. Od lat z sukcesami przeprowadzamy kursy na wózek widłowy, jak również kursy HDS dla operatorów oraz szkolenia na uprawnienia na zwyżki. Kurs na wózki widłowe obejmuje zajęcia teoretyczne z zakresu podstawowej wiedzy na temat wózków. Do zagadnień należą:
 • typy stosowanych wózków jezdniowych
 • budowa wózków jezdniowych podnośnikowych,
 • czynności operatora przed rozpoczęciem, w trakcie oraz po zakończeniu pracy
 • wiadomości z zakresu ładunkoznastwa
 • BHP
 • Wymiana butli
 • Zajęcia praktyczne
Część teoretyczna jest rozszerzona o zajęcia praktyczne na profesjonalnym sprzęcie pozwalającym w sposób czynny opanować umiejętności sterowania zarówno samym pojazdem, jak i odpowiednimi akcesoriami roboczymi. Zajęcia praktyczne odbywają się po indywidualnym uzgodnieniu z instruktorem. W trakcie zajęć praktycznych zwracamy szczególną uwagę na zakres zdobywanych przez operatora umiejętności. Zależny nam na tym, żeby były to umiejętność rzeczywiście przydatne w środowisku pracy, a jednocześnie operator nawykowo przestrzegał zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu osoby, które szkolimy sprawnie i bezpiecznie realizują powierzane im zadania niezależnie od warunków w środowisku pracy.

Kurs na wózki widłowe


Zajęcia teoretyczne w ramach oferowanego kursu przeprowadzamy w siedzibie naszego ośrodka szkoleniowego. Zajęcia  praktyczne realizujemy w wybranych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa oraz w sąsiednich miejscowościach. Kursant ma możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla siebie lokalizacji zajęć praktycznych. Miejsce szkolenia teoretycznego: GSszkolenia ul. Fabryczna 110 05-270 Marki Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń. Szkolenia na wózki widłowe podnośnikowe II WJO realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

Sprawdź nasz cennik

Masz pytania?