ul. Fabryczna 110, Marki +48 570 290 260 biuro@gsszkolenia.pl

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW

Podesty ruchome

Podesty ruchome

Kurs na podesty ruchome, podnośniki koszowe

Celem kursu jest uzyskanie kwalifikacji zawodowych przez osoby obsługujące podesty ruchome (podnośniki koszowe) oraz przygotowanie uczestników do egzaminu dającego uprawnienia operatora. Kurs przeznaczony jest dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach operatorów podnośników koszowych, instalatorów, pracowników budowlanych, firm reklamowych. Aby przystąpić do kursu należy:
  • ukończyć 18 lat
  • posiadać wykształcenie minimum podstawowe
  • brak przeciwwskazań do pracy jako operator

Kurs na podesty ruchome i podnośniki koszowe pozwala uczestnikom szkolenia zdobyć uprawnienia na podnośnik koszowy oraz zwyżki, jednocześnie przygotowując ich do sprawnego i bezpiecznego wykonywania obowiązków zawodowych w różnych środowiskach pracy. W programie zawarto wymagania kwalifikacyjne kandydatów na maszynistów dźwignic, a w szczególności: znajomością budowy dźwignicy, umiejętnością obsługi, znajomością przepisów dozoru technicznego, znajomością przepisów BHP. Sam kurs jest silnie skoncentrowany na wymiarze praktycznym przekazywanej wiedzy i zdobywanych umiejętności. Wszystkie informacje, które przekazujemy podczas zajęć – tak teoretycznych, jak i praktycznych – przekładają się na lepsze zrozumienie specyfiki działania danego urządzenia oraz jego efektywną obsługę z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Program szkolenia obejmuje:

  • wiadomości o dozorze technicznym,
  • wiadomości ogólne o dźwignicach,
  • budowa podestów,
  • eksploatacja podestów,
  • BHP,
  • zajęcia praktyczne.

Uprawnienia na zwyżki – Warszawa i okolice


Kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia na podnośnik koszowy/uprawnienia na zwyżki składa się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczną kursu prowadzimy w siedzibie naszego ośrodka szkoleniowego, natomiast zajęcia praktyczne w wybranych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa i w okolicy. Kursant ma możliwość wyboru miejsca odbycia zajęć praktycznych. Miejsce szkolenia teoretycznego: GSszkolenia ul. Fabryczna 110 05-270 Marki Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń. Szkolenia na podesty ruchome, zwyżki, podnośniki koszowe realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

Kursy kwalifikacyjne


Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób zainteresowanych zdobywaniem nowych kwalifikacji zawodowych, jak również osób w trakcie przekwalifikowywania się oferujemy szereg profesjonalnych kursów kwalifikacyjnych dla kierowców oraz operatorów maszyn i urządzeń. Nasza oferta obejmuje m.in. kursy HDS dla operatorów, jak również kursy na wózki widłowe. Wszystkie kursy i szkolenia przygotowujemy w sposób profesjonalny, a ich prowadzenie powierzamy ekspertom z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, co przekłada się na wysoką skuteczność naszych szkoleń.

Sprawdź nasz cennik

Masz pytania?