ul. Fabryczna 110, Marki +48 570 290 260 biuro@gsszkolenia.pl

SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW

Kurs prawa jazdy kat. A

Prawo jazdy kat A Warszawa i okolice

Yamaha MT 07

Identyczna jak na egzaminie Państwowym

Kurs prawa jazdy kat A przeznaczona jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia motocykla oraz motocykla z przyczepą o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg. Warunki niezbędne do uczestnictwa w szkoleniu:
  • ukończone 24 lata, jeżeli nie posiadasz min 2 lata uprawnienia kategorii A2,
  • ukończone 20 lat, jeżeli posiadasz min 2 lata uprawnienia kategorii A2,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem – potwierdzony orzeczeniem lekarskim.
Kurs prawa jazdy kat A obejmuje 30 godzin teorii oraz 20 godzin praktyki.

Jak zacząć? Zapisz się na kurs prawa jazdy kat. A!

Cały czas się wahasz? Nie wiesz jak zacząć? Nic prostszego! Możesz zapisać się na kurs prawa jazdy kat. A telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Twoja przygoda z motocyklami rozpocznie się od części teoretycznej i praktycznej. Dzięki takiemu przygotowaniu egzamin będzie już tylko formalnością.

Kurs na prawo jazdy kategorii A obejmuje:

  • 30 godzin zajęć teoretycznych - polegających na zapoznaniu uczestnika szkolenia z ogólnymi przepisami ruchu drogowego wynikających z kodeksu ruchu drogowego,
  • 20 godzin zajęć praktycznych - odbywających się na placu manewrowym jak i również w ruchu drogowym. Szkolenie praktyczne kładzie szczególny nacisk na doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdu zgodnie z programem szkolenia.
Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez wysoce wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Wykładowcy z bogatym doświadczeniem rzetelnie przygotują Cię do egzaminu. Godziny szkoleń są elastycznie dostosowane do potrzeb oraz planu dnia kursanta.
Miejsce szkolenia teoretycznego na prawo jazdy kat. A:
GSszkolenia ul. Fabryczna 110 05-270 Marki
Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń. Kurs na prawo jazdy kat. A Warszawa oraz nauka jazdy, szkolenia kat A realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

Dlaczego warto posiadać prawo jazdy kat. A?

Poruszanie się motocyklem ma wiele zalet. Oczywiście największą jest oszczędność czasu, szczególnie jeżeli jeździmy do mieście. Motocykl jest niewielki, więc zmieści się nawet w bardzo ciasne miejsca parkingowe. Dzięki temu przestaniesz się spóźniać do pracy, a sama podróż będzie zdecydowanie bardziej ekscytująca. Kolejna zaleta może wydawać się oczywista, ale wciąż niewiele osób o tym wie. Na motocyklu spalamy znacznie więcej kalorii niż w samochodzie. Oczywiście nie jest to to samo co jazda rowerem, ale prowadzenie motocykla wymaga od nas pewnych umiejętności i sprawności fizycznej. Na koniec warto też dodać, że środowisko motocyklistów jest niezwykle życzliwe i otwarte. Zdobycie prawo jazdy na motocykl to idealne rozpoczęcie przygody z motocyklem może otworzyć nam drzwi na nowe znajomości i poznanie ciekawych ludzi.

Sprawdź nasz cennik

Masz pytania?