prawo jazdy kat b e warszawa

Kurs prawa jazdy kat B+E

​​Kurs prawa jazdy kategorii BE przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdem odpowiednim do kategorii B z przyczepą, której rzeczywista masa całkowita nie przekracza rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego.

Warunki niezbędne do uczestnictwa w szkoleniu:

  • ukończone 18 lat,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów,
  • ukończony odpowiedni kurs przygotowujący do egzaminu na kategorię BE,
  • zaliczony egzamin państwowy przeprowadzany w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Tylko praktyka.

Kurs obejmuje  15 godzin zajęć praktycznych

 

Prawo jazdy kat B+E

Prawo jazdy kat B+E uprawnia do kierowania pojazdem odpowiednim do kategorii B z przyczepą, której rzeczywista masa całkowita nie przekracza rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego. Należy pamiętać o tym, że prawo jazdy kat. B+E uprawnia również do kierowania ciągnikiem rolniczym oaz pojazdem wolnobieżnym z przyczepą

Kierowcy posiadający prawo jazdy kat. B i prawo jazdy kat. C+E lub D+E posiadają uprawnienia do kierowania zespołem pojazdów wynikających z kategorii B+E. Oznacza to, iż nie podlegają oni obowiązkowi odbycia kursu na prawo jazdy B+E i przystąpienia do egzaminu państwowego.

Kurs prawa jazdy kat. B+E

Szkoła Jazdy i Ośrodek Doskonalenia Kierowców GSszkolenia działający w Markach pod Warszawą oferuje profesjonalne kursy jazdy, w tym kurs prawa jazdy kategorii B+E. Naszą ofertę szkoleniową kierujemy przede wszystkim do kierowców zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych w zakresie uprawnień do przewożenia większych ładunków niemieszczących się w samochodzie wynikającym z kategorii B, jak również osób zainteresowanych poszerzeniem portfolio swoich umiejętności i uprawnień niezależnie od wykonywanej pracy.

Kurs na prawo jazdy kategorii B+E obejmuje:

  • 15 godzin zajęć praktycznych - które umożliwiają sumiennie przygotować się do egzaminu i zapoznać ze specyfiką prowadzenia pojazdów osobowych z przyczepami.

W ramach zajęć praktycznych szkolimy z kierowania zespołem pojazdów wynikających z kategorii B+E z uwzględnieniem przyczep z hamulcem oraz przyczep bez hamulca. Zajęcia praktyczne prowadzone są w przyjaznej atmosferze przez wysoce wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Instruktorzy z bogatym doświadczeniem rzetelnie przygotują Cie do egzaminu. Godziny szkoleń są elastycznie dostosowane do potrzeb oraz planu dnia kursanta.

Egzamin na prawo jazdy kat. B+E

Egzamin na kategorię B + E obejmuje tylko i wyłącznie część praktyczną, czyli wykonywanie manewrów na placu i jazdę w ruchu drogowym.

Miejsce szkolenia:
GSszkolenia
ul. Fabryczna 110
05-270 Marki

Sprawdź terminy i wyślij zgłoszenie online lub zadzwoń.

Kurs na prawo jazdy oraz nauka jazdy, szkolenia kat B+E realizujemy w miastach: Warszawa, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki, Sulejówek

Badania okresowe kierowców

Jako prężnie działający ośrodek Naszym Klientom oferujemy również możliwość skorzystania z badań okresowych kierowców. Współpracujemy zarówno z lekarzami medycyny pracy specjalizującymi się w standardowych badaniach okresowych, jak i specjalistami wykonującymi badania psychotechniczne na potrzeby kierowców zawodowych. Orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych od powadzenia pojazdu jest niezbędne do zakwalifikowania kandydata na kurs prawa jazdy kat. B+E.

Kursy prawa jazdy i szkoleń zawodowych kierowców

Kliknij w szkolenie aby przenieść się na docelową stronę i zobaczyć szczegóły.
Rodzaj szkoleniaKategoriaCena zł/szkolenie   
Prawo jazdyA - motocykle1600 zł
Prawo jazdyB - osobowe1900 zł
Prawo jazdyB+E - osobowe + przyczepy1200 zł
Prawo jazdyC - ciężarowe1800zł/2550zł
Prawo jazdyD - autobusy3600 zł/5000zł
Prawo jazdyCE - przyczepy2250 zł
Szkolenia kierowców zawodowychszkolenie okresowe500
Szkolenia kierowców zawodowychkwalifikacje wstępne3300
Szkolenia kierowców zawodowychkwalifikacje wstępne przyspieszone2200
Certyfikat kompetencji zawodowej1200

W celu zapisania się na wybrane przez Ciebie szkolenie - wypełni formularz. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Naszą ofertę

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości